Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Kontakt z Pocztą Polską


17.04.2023 r.

Kontakt z Pocztą Polską. Infolinia Poczty Polskiej, Biuro Obsługi Klienta. Sprawdź adres e-mail i numer telefonu Poczty Polskiej.

Jak skontaktować się z Pocztą Polską? Poczta Polska umożliwia kontakt z instytucją za pośrednictwem telefonu oraz poczty elektronicznej. Aby skontaktować się z Pocztą Polską telefonicznie, można skorzystać z infolinii, która jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 pod numerem telefonu +48 438 420 600. Na infolinii pracownicy Poczty Polskiej udzielają informacji na temat usług oferowanych przez instytucję oraz pomagają w rozwiązywaniu problemów związanych z wysyłką lub odbiorem przesyłek. Alternatywnie, można skorzystać z opcji, jaką jest poczta elektroniczna Poczty Polskiej i napisać wiadomość na adres: kontakt@poczta-polska.. Pracownicy Poczty Polskiej odpowiedzą na wiadomość w możliwie najkrótszym czasie i udzielą pomocy w rozwiązaniu problemów.

Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie sprawy da się załatwić przez telefon czy e-mail, a niektóre wymagają osobistego wizyty w placówce Poczty Polskiej. Dlatego, przed skorzystaniem z tych form kontaktu, warto zapoznać się z informacjami na stronie internetowej Poczty Polskiej i upewnić się, jakie sprawy można załatwić zdalnie. Każda placówka Poczty Polskiej na terenie Polski posiada swoje własne numery telefonów, które są udostępnione na ich stronach internetowych. Każda osoba zainteresowana łącznością z daną jednostką z łatwością może je znaleźć i z nich skorzystać.

Jak napisać maila do Poczty Polskiej?

Aby napisać maila do Poczty Polskiej, należy skorzystać z poczty elektronicznej i wysłać wiadomość na adres: [email protected]. W treści wiadomości wypada dokładnie opisać swoje pytanie lub problem, w celu umożliwienia pracownikom Poczty Polskiej jak najlepszego zrozumienia sytuacji oraz udzielenia pomocy. W mailu warto podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz numer przesyłki lub inne informacje potrzebne do rozwiązania zapytania. Ważne jest również, aby zachować uprzejmość i kulturalne sformułowanie pytania lub prośby, ponieważ pozwala to na przyjemniejszą współpracę z osobami zatrudnionymi w Poczcie polskiej.

Abonament RTV Poczta Polska kontakt

Jeśli chodzi o kontakty z działem abonamentu RTV w Poczcie Polskiej, należy pamiętać, że wszelkie zapytania kierowane drogą mailową i korespondencyjną muszą zawierać określone informacje. W szczególności trzeba podać swoje imię, nazwisko, adres do korespondencji oraz Indywidualny Numer Identyfikacyjny abonenta. Bez tych informacji, sprawa może pozostać bez rozpatrzenia. Jeśli chodzi o konkretne sprawy oraz zapytania dotyczące opłat abonamentowych, należy skontaktować się z Pocztą Polską drogą mailową na adres: [email protected]. W treści wiadomości należy dokładnie opisać swoje pytanie lub problem, w celu umożliwienia pracownikom Poczty Polskiej jak najlepszego zrozumienia sytuacji oraz udzielenia pomocy. Pytania dotyczące rejestracji odbiorników rtv oraz aktualizacji danych przez Internet należy kierować na adres e-mail: [email protected].