Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Elbląg 13 Aleja Odrodzenia 10


PNA placówki: 82-312
Miejscowość: Elbląg
Ulica: Aleja Odrodzenia 10
Gmina: Elbląg
Powiat: Elbląg
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Elbląg. Godziny otwarcia placówki w Elbląg i dane adresowe.

Poczta Polska Elbląg usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Elbląg uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Elbląg zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Elbląg Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Elbląg działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Elbląg godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Elbląg umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 396

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 18:19:06

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy