Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Ełk Suwalska 84/lok.103


PNA placówki: 19-307
Miejscowość: Ełk
Ulica: Suwalska 84/lok.103
Gmina: Ełk
Powiat: ełcki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Ełk zapewnia szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i informacje na temat dostępnych usług.

Usługi oferowane przez Pocztę Polską Ełk

Usługi wysyłkowe, jakie umożliwia nam punkt poczty Ełk to między innymi możliwość wysłania paczek, listów czy przesyłek. Więcej informacji znaleźć można na stronie.

Poczta Polska Ełk godziny otwarcia

Obecnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Ełk są takie same od poniedziałku do piątku i pozostają niezmienne. Są one dostosowane do potrzeb klientów, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w wygodnym dla siebie czasie. Jednak należy pamiętać, że w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Ełk mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Warto więc sprawdzić aktualny harmonogram pracy przed wizytą w placówce, aby uniknąć nieoczekiwanych sytuacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Każdy klient może śledzić swoją paczkę dzięki usłudze emonitornig. Poczta polska oferuję tę usługę na terenie całego kraju. Dzięki temu każdy podmiot zainteresowany śledzeniem paczki może dokładnie przeanalizować trasę swojej przesyłki i na bieżąco sprawdzać gdzie się aktualnie znajduje. Jak skorzystać z trackingu? Wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki i wprowadzić nadany numer przesyłki, który może różnić się formatem w zależności od rodzaju paczki.


Liczba wyświetleń: 295

Ostatnio przeglądane: 2024-07-12 16:32:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy