Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Ełk 1 Kalinowo Mazurska 8


PNA placówki: 19-314
Miejscowość: Kalinowo
Ulica: Mazurska 8
Gmina: Kalinowo
Powiat: ełcki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Kalinowo. Godziny otwarcia placówki w Kalinowo i dane adresowe.

Poczta Polska Kalinowo usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Kalinowo uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Kalinowo zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Kalinowo Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Kalinowo działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Kalinowo godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Kalinowo trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Kalinowo

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Kalinowo może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Kalinowo.


Liczba wyświetleń: 344

Ostatnio przeglądane: 2024-07-12 12:44:31

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy