Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Fabianki 3


PNA placówki: 87-811
Miejscowość: Fabianki 3
Gmina: Fabianki
Powiat: włocławski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Fabianki. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Fabianki usługi

W budynku poczty Fabianki możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Fabianki zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Fabianki, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Fabianki obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Fabianki godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Fabianki możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Fabianki są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska elektroniczne usługi na terenie miasta Fabianki

Placówki poczty polskiej oferują szeroką gamę usług dla swoich klientów, nie tylko związanych z nadawaniem i odbieraniem przesyłek w oddziałach. Przykładem mogą być eFormularze, których złożenie umożliwia otrzymywanie elektronicznych awizo, umieszczanie listów poleconych w skrzynce zamiast w formie papierowej lub doręczenie na życzenie.

Poczta Polska monitoruj swoją paczkę

Aby móc sprawdzić drogę swojej paczki z punktu w miejscowości Fabianki, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl. W odpowiedniej zakładce znajdują się wszystkie potrzebne informacje na temat przesyłki poczty polskiej. Aby je wyświetlić, należy wprowadzić swój numer otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania. System zwróci wtedy pełny zestaw zdarzeń dotyczących danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 216

Ostatnio przeglądane: 2023-11-27 21:07:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy