Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Fajsławice 107


PNA placówki: 21-060
Miejscowość: Fajsławice 107
Gmina: Fajsławice
Powiat: krasnostawski
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Fajsławice. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Fajsławice usługi

W budynku poczty Fajsławice możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Fajsławice zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Fajsławice, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Fajsławice obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Fajsławice godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Fajsławice możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Fajsławice są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Fajsławice powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Poczta Polska Fajsławice kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Fajsławice ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Fajsławice. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 478

Ostatnio przeglądane: 2024-07-12 19:14:25

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy