Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Garwolin 1 Górzno Bankowa 2


PNA placówki: 08-404
Miejscowość: Górzno
Ulica: Bankowa 2
Gmina: Górzno
Powiat: garwoliński
Województwo: mazowieckie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Górzno i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska Górzno

Placówka Pocztowa lokalnie umożliwia wszystkim zainteresowanym nadawanie paczek, listów, przesyłek oraz ich odbiór. Poczta posiada również w ofercie dostarczanie paczek przez kuriera.

Godziny otwarcia placówki

Placówki pocztowe posiadają zróżnicowane godziny otwarcia w zależności od potrzeb klientów, aby jak największa ich ilość mogła szybko i komfortowo skorzystać z usług pocztowych. Warto sprawdzić godziny otwarcia placówki przed wizytą, ponieważ mogą się różnić w takich sytuacjach jak np. święta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Górzno należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Górzno daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 181

Ostatnio przeglądane: 2023-11-26 13:32:34

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy