Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Gdańsk Wodnika 79


PNA placówki: 80-295
Miejscowość: Gdańsk
Ulica: Wodnika 79
Gmina: Gdańsk
Powiat: Gdańsk
Województwo: pomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Gdańsk | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Gdańsk

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Gdańsk oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Gdańsk zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Gdańsk godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Gdańsk są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Gdańsk jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Gdańsk

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Gdańsk. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 453

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 02:15:01

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy