Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Gdańsk 5 Pomorska 84


PNA placówki: 80-345
Miejscowość: Gdańsk
Ulica: Pomorska 84
Gmina: Gdańsk
Powiat: Gdańsk
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Gdańsk. Godziny otwarcia placówki w Gdańsk i dane adresowe.

Poczta Polska Gdańsk usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Gdańsk uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Gdańsk zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Gdańsk Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Gdańsk działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Gdańsk godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Gdańsk umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 248

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 00:35:23

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy