Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Gdańsk 5 Subisława 24


PNA placówki: 80-348
Miejscowość: Gdańsk
Ulica: Subisława 24
Gmina: Gdańsk
Powiat: Gdańsk
Województwo: pomorskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Gdańsk? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Gdańsk

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Gdańsk to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Gdańsk godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Gdańsk są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Gdańsk działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Gdańsk zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Gdańsk

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Gdańsk. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Gdańsk jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 627

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 08:19:59

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy