Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Gdańsk 6 Aleja Grunwaldzka 108


PNA placówki: 80-206
Miejscowość: Gdańsk
Ulica: Aleja Grunwaldzka 108
Gmina: Gdańsk
Powiat: Gdańsk
Województwo: pomorskie

Poczta Polska Gdańsk – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Gdańsk

Usługi Poczty Polskiej w mieście Gdańsk

Poczta Polska w mieście Gdańsk jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Gdańsk stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Gdańsk to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Gdańsk jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Gdańsk godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Gdańsk działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Gdańsk mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Gdańsk, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska Gdańsk kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Gdańsk ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Gdańsk. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 3505

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 11:34:25

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy