Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Białe Błota Łochowo Nakielska Szosa 8


PNA placówki: 86-065
Miejscowość: Łochowo
Ulica: Nakielska Szosa 8
Gmina: Białe Błota
Powiat: bydgoski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Łochowo. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Łochowo usługi

W budynku poczty Łochowo możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Łochowo zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Łochowo, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Łochowo obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Łochowo godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Łochowo możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Łochowo są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Łochowo udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 916

Ostatnio przeglądane: 2024-07-13 10:54:43

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy