Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Białobrzegi 67A


PNA placówki: 16-300
Miejscowość: Białobrzegi 67A
Gmina: Augustów
Powiat: augustowski
Województwo: podlaskie

Poczta Polska w Białobrzegi. Godziny otwarcia placówki w Białobrzegi i dane adresowe.

Poczta Polska Białobrzegi usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Białobrzegi uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Białobrzegi zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Białobrzegi Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Białobrzegi działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Białobrzegi godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak wysłać paczkę Poczty Polskiej?

Jedną z najpopularniejszych metod nadawania przesyłek jest zrobienie tego w sposób tradycyjny w wybranej placówce Poczty Polskiej [miasto]. Wystarczy przygotować dokładny adres odbiorcy i uzupełnić dane na otrzymanej w okienku etykiecie. Po jej przyklejeniu należy już tylko wnieść konieczne opłaty.

Śledzenie paczek Białobrzegi

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Białobrzegi jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 294

Ostatnio przeglądane: 2024-07-22 08:00:43

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy