Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Gdańsk 44 Zofii Nałkowskiej 3


PNA placówki: 80-250
Miejscowość: Gdańsk
Ulica: Zofii Nałkowskiej 3
Gmina: Gdańsk
Powiat: Gdańsk
Województwo: pomorskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Gdańsk oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Gdańsk.

Poczta Gdańsk oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Gdańsk oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Gdańsk twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Gdańsk oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Gdańsk to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Gdańsk

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Gdańsk są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Gdańsk, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Gdańsk mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Gdańsk

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Gdańsk daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 464

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 08:16:18

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy