Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Gdańsk 44 Franciszka Schuberta 102 A


PNA placówki: 80-172
Miejscowość: Gdańsk
Ulica: Franciszka Schuberta 102 A
Gmina: Gdańsk
Powiat: Gdańsk
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Gdańsk. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Gdańsk usługi

W budynku poczty Gdańsk możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Gdańsk zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Gdańsk, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Gdańsk obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Gdańsk godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Gdańsk możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Gdańsk są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska kontrola przebytej drogi

Każda z wysłanych przesyłek może być kontrolowana, poprzez sprawdzenie przebytej drogi. Oddział w mieście Gdańsk daje możliwość sprawdzenia drogi przesyłki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik powinienw wpisać swój numer przesyłki w odpowiedniej zakładce. Po wyszukaniu informacji system zwróci wszystkie zdarzenia dotyczące danej przesyłki poczty polskiej. Możliwym jest także sprawdzenie paczki nadanej za granicę, ale zwrócone informacje będą ograniczone.


Liczba wyświetleń: 550

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 18:44:18

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy