Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Gdańsk 50 Długie Ogrody 47


PNA placówki: 80-792
Miejscowość: Gdańsk
Ulica: Długie Ogrody 47
Gmina: Gdańsk
Powiat: Gdańsk
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Gdańsk - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Gdańsk Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Gdańsk. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Gdańsk godziny otwarcia

Poczta Polska Gdańsk działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Gdańsk w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Gdańsk może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Gdańsk godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Gdańsk daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 988

Ostatnio przeglądane: 2024-07-23 09:41:43

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy