Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Gdynia 3 Cechowa 8


PNA placówki: 81-192
Miejscowość: Gdynia
Ulica: Cechowa 8
Gmina: Gdynia
Powiat: Gdynia
Województwo: pomorskie

Szybko i skutecznie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Gdynia. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Gdynia

Usługi, jakie dostępne są w punkcie poczty w mieście Gdynia to głównie wysyłka paczek, przesyłek, a także listów. W celu zdobycia większej ilości informacji warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Gdynia godziny otwarcia

Godziny otwarcia poczty Gdynia pozostają najczęściej niezmienne w dni robocze od poniedziałku do piątku, jednak nie jest to odgórnie ustaloną regułą. Harmonogram pracy poczty Gdynia jest taki sam we wszystkie dni tygodnia, z wyjątkiem świąt. Należy jednak pamiętać, że w niektórych sytuacjach godziny otwarcia poczty Gdynia mogą ulec zmianie na jeden lub kilka dni, zazwyczaj przed ważnymi świętami. Biorąc pod uwagę ten fakt, przed osobistą wizytą w placówce, jaką jest Poczta Polska Gdynia godziny otwarcia powinny być sprawdzone przez petenta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba wysyłająca paczkę, musi najpierw uzupełnić wszelkie niezbędne dane takie jak dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Każdy potrzebny kod pocztowy został zapisany na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Gdynia udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 553

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 16:03:58

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy