Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Gdynia 16 Korzenna 15


PNA placówki: 81-516
Miejscowość: Gdynia
Ulica: Korzenna 15
Gmina: Gdynia
Powiat: Gdynia
Województwo: pomorskie

Poczta Polska Gdynia – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Gdynia

Usługi Poczty Polskiej w mieście Gdynia

Poczta Polska w mieście Gdynia jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Gdynia stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Gdynia to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Gdynia jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Gdynia godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Gdynia działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Gdynia mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Gdynia, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba wysyłająca paczkę, musi najpierw uzupełnić wszelkie niezbędne dane takie jak dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Każdy potrzebny kod pocztowy został zapisany na stronie poczta-polska.info.pl

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 462

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 09:47:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy