Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Gizałki Kaliska 23a


PNA placówki: 63-308
Miejscowość: Gizałki
Ulica: Kaliska 23a
Gmina: Gizałki
Powiat: pleszewski
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Gizałki. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Gizałki usługi

W budynku poczty Gizałki możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Gizałki zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Gizałki, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Gizałki obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Gizałki godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Gizałki możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Gizałki są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

Poczta Polska monitoring przesyłki

Dobrze jest skorzystać z opcji, jaką daje nam poczta w miejscowości Gizałki, a mianowicie monitorowanie drogi przebytej przez naszą paczkę. Dzięki odpowiedniej zakładce można to zrobić w parę chwil. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki i wyszukać jej w systemie, by uzyskać informacje o trasie paczki lub listu i wszystkich zdarzeniach z nią związanych.


Liczba wyświetleń: 664

Ostatnio przeglądane: 2024-07-22 16:13:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy