Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Gliwice 20 Staromiejska 4


PNA placówki: 44-109
Miejscowość: Gliwice
Ulica: Staromiejska 4
Gmina: Gliwice
Powiat: Gliwice
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Gliwice | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Gliwice

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Gliwice oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Gliwice zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Gliwice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Gliwice są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Gliwice jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Gliwice daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 994

Ostatnio przeglądane: 2024-06-21 07:37:06

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy