Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Głogów 2 1 Maja 1


PNA placówki: 67-210
Miejscowość: Głogów
Ulica: 1 Maja 1
Gmina: Głogów
Powiat: głogowski
Województwo: dolnośląskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Głogów? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Głogów wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Głogów doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Głogów godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Głogów są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Głogów, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Poczta Polska Głogów – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Głogów umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Głogów paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Głogów.


Liczba wyświetleń: 476

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 17:46:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy