Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Gniezno 2 Pocztowa 2


PNA placówki: 62-210
Miejscowość: Gniezno
Ulica: Pocztowa 2
Gmina: Gniezno
Powiat: gnieźnieński
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Gniezno. Godziny otwarcia placówki w Gniezno i dane adresowe.

Poczta Polska Gniezno usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Gniezno uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Gniezno zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Gniezno Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Gniezno działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Gniezno godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Gniezno dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Gniezno potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Gniezno znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Poczta Polska kontrola przebytej drogi

Każda z wysłanych przesyłek może być kontrolowana, poprzez sprawdzenie przebytej drogi. Oddział w mieście Gniezno daje możliwość sprawdzenia drogi przesyłki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik powinienw wpisać swój numer przesyłki w odpowiedniej zakładce. Po wyszukaniu informacji system zwróci wszystkie zdarzenia dotyczące danej przesyłki poczty polskiej. Możliwym jest także sprawdzenie paczki nadanej za granicę, ale zwrócone informacje będą ograniczone.


Liczba wyświetleń: 413

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 14:00:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy