Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Andrychów Wieprz Centralna 1


PNA placówki: 34-122
Miejscowość: Wieprz
Ulica: Centralna 1
Gmina: Wieprz
Powiat: wadowicki
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Wieprz. Godziny otwarcia placówki w Wieprz i dane adresowe.

Poczta Polska Wieprz usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Wieprz uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Wieprz zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Wieprz Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Wieprz działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Wieprz godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Wieprz jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 594

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 19:26:26

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy