Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Gorzów Wielkopolski Jana Pawła II Pl. 24 M


PNA placówki: 66-414
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Ulica: Jana Pawła II Pl. 24 M
Gmina: Gorzów Wielkopolski
Powiat: Gorzów Wielkopolski
Województwo: lubuskie

Poczta Polska w Gorzów Wielkopolski - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Gorzów Wielkopolski Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Gorzów Wielkopolski. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Gorzów Wielkopolski godziny otwarcia

Poczta Polska Gorzów Wielkopolski działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Gorzów Wielkopolski w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Gorzów Wielkopolski może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Gorzów Wielkopolski godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki

W celu nadania przesyłki z oddziału Poczty Polskiej Gorzów Wielkopolskipotrzebne będą niezbędne dane do wysyłki. Bez określenia dokładnego adresu list czy paczka nie będzie mógł dotrzeć do adresata i nastąpi zwrot do nadawcy. Informacje takie jak kod pocztowy znajdziesz w serwisie poczta-polska.info.pl.

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 405

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 20:04:58

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy