Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Gorzów Wielkopolski 1 Lubiszyn Pocztowa 1


PNA placówki: 66-433
Miejscowość: Lubiszyn
Ulica: Pocztowa 1
Gmina: Lubiszyn
Powiat: gorzowski
Województwo: lubuskie

Poczta Polska Lubiszyn – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Lubiszyn

Usługi Poczty Polskiej w mieście Lubiszyn

Poczta Polska w mieście Lubiszyn jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Lubiszyn stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Lubiszyn to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Lubiszyn jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Lubiszyn godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Lubiszyn działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Lubiszyn mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Lubiszyn, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Lubiszyn

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Lubiszyn specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Śledzenie przesyłek pocztowych online

Dzięki stronie internetowej poczta-polska.info.pl placówka pocztowa w mieście Lubiszyn umożliwia klientowi śledzenie swojej paczki. Warto więc skorzystać z tej opcji. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu. Jeżeli system nie wykrył danego numeru, należy zweryfikować poprawność wprowadzonych danych. Ze względu na długość otrzymanego numeru pomyłki przy jego wprowadzaniu mogą mieć miejsce w znaczącej skali.


Liczba wyświetleń: 331

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 12:20:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy