Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Białystok 4 Aleja Józefa Piłsudskiego 26


PNA placówki: 15-447
Miejscowość: Białystok
Ulica: Aleja Józefa Piłsudskiego 26
Gmina: Białystok
Powiat: Białystok
Województwo: podlaskie

Poczta Polska w Białystok. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Białystok usługi

W budynku poczty Białystok możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Białystok zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Białystok, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Białystok obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Białystok godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Białystok możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Białystok są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 432

Ostatnio przeglądane: 2024-04-14 09:30:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy