Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Grodzisk Mazowiecki 1 E. Orzeszkowej 2A


PNA placówki: 05-825
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Ulica: E. Orzeszkowej 2A
Gmina: Grodzisk Mazowiecki
Powiat: grodziski
Województwo: mazowieckie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Grodzisk Mazowiecki. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Grodzisk Mazowiecki

Poczta mieszcząca się w miejscowości Grodzisk Mazowiecki daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Grodzisk Mazowiecki jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Grodzisk Mazowiecki godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Grodzisk Mazowiecki są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Grodzisk Mazowiecki godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Grodzisk Mazowiecki jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 2723

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 18:57:00

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy