Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Grodzisko 6a


PNA placówki: 63-303
Miejscowość: Grodzisko 6a
Gmina: Pleszew
Powiat: pleszewski
Województwo: wielkopolskie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Grodzisko i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska usługi na terenie miasta Grodzisko

Możliwość wysłania paczek, listów, a także przesyłek pocztowych, jaką oferuje punkt poczty Grodzisko jest niewątpliwie bardzo wygodną opcją dla wszystkich klientów. Sprawdź aktualne informacje o cenniku na stronie pocz-polska.info.pl

Poczta Polska Grodzisko godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Grodzisko są zazwyczaj niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w podobnym czasie od poniedziałku do piątku, umożliwiając klientom realizację swoich potrzeb w dogodnym dla nich czasie. Natomiast w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Grodzisko mogą ulec zmianie. Warto więc sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą na poczcie w mieście Grodzisko. W niektórych przypadkach Poczta Polska Grodzisko może być zamknięta w soboty, zwłaszcza w okresie świątecznym. W takim przypadku warto skontaktować się z placówką telefonicznie lub sprawdzić informacje na stronie internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Grodzisko

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Grodzisko. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Poczta Polska monitoruj swoją paczkę

Aby móc sprawdzić drogę swojej paczki z punktu w miejscowości Grodzisko, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl. W odpowiedniej zakładce znajdują się wszystkie potrzebne informacje na temat przesyłki poczty polskiej. Aby je wyświetlić, należy wprowadzić swój numer otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania. System zwróci wtedy pełny zestaw zdarzeń dotyczących danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 69

Ostatnio przeglądane: 2023-03-28 13:57:19

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy