Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Grójec Mogielnicka 28


PNA placówki: 05-601
Miejscowość: Grójec
Ulica: Mogielnicka 28
Gmina: Grójec
Powiat: grójecki
Województwo: mazowieckie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Grójec. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Grójec – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Grójec oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Grójec gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Grójec Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Grójec są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Grójec jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Grójec przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Grójec

Chcesz nadać przesyłkę w Grójec bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Grójec. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Grójec

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Grójec daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 533

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 22:23:53

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy