Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Grywałd Szkolna 1


PNA placówki: 34-450
Miejscowość: Grywałd
Ulica: Szkolna 1
Gmina: Krościenko nad Dunajcem
Powiat: nowotarski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska Grywałd – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Grywałd

Usługi Poczty Polskiej w mieście Grywałd

Poczta Polska w mieście Grywałd jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Grywałd stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Grywałd to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Grywałd jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Grywałd godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Grywałd działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Grywałd mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Grywałd, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Grywałd – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Grywałd umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Grywałd paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Grywałd.


Liczba wyświetleń: 289

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 05:11:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy