Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Gułtowy Kasztanowa 3


PNA placówki: 62-025
Miejscowość: Gułtowy
Ulica: Kasztanowa 3
Gmina: Kostrzyn
Powiat: poznański
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Gułtowy - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Gułtowy.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Gułtowy

Za pomocą poczty Gułtowy można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Gułtowy zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Gułtowy

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Gułtowy są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Gułtowy pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Gułtowy przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Śledź paczkę Gułtowy

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Gułtowy. Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 266

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:21:13

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy