Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Hajnówka Lipowa 73A


PNA placówki: 17-201
Miejscowość: Hajnówka
Ulica: Lipowa 73A
Gmina: Hajnówka
Powiat: hajnowski
Województwo: podlaskie

Poczta Polska w Hajnówka. Godziny otwarcia placówki w Hajnówka i dane adresowe.

Poczta Polska Hajnówka usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Hajnówka uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Hajnówka zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Hajnówka Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Hajnówka działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Hajnówka godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 286

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 02:41:37

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy