Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Horyszów Polski 85


PNA placówki: 22-424
Miejscowość: Horyszów Polski 85
Gmina: Sitno
Powiat: zamojski
Województwo: lubelskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Horyszów Polski. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Poczta Polska Horyszów Polski

Placówka pocztowa na terenie miasta Horyszów Polski zapewnia świadczenie usług doręczania przesyłek, listów i paczek na terenie całego kraju. Klient może również wysłać list z nadanym priorytetem lub poprzez kuriera.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej

Placówki pocztowe posiadają dogodne i elastyczne godziny pracy, aby zapewnić klientom możliwe jak najłatwiejsze i wygodne korzystanie z usług pocztowych. Przed odwiedzeniem placówki warto sprawdzić godziny otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Horyszów Polski bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Horyszów Polski. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Monitoring Poczta Polska Horyszów Polski

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Horyszów Polski jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 248

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 00:00:32

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy