Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Inowrocław Rodu Czaplów 31


PNA placówki: 88-113
Miejscowość: Inowrocław
Ulica: Rodu Czaplów 31
Gmina: Inowrocław
Powiat: inowrocławski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Inowrocław - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Inowrocław Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Inowrocław. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Inowrocław godziny otwarcia

Poczta Polska Inowrocław działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Inowrocław w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Inowrocław może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Inowrocław godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Inowrocław wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska sprawdź swoją paczkę

Każda z nadanych paczek ma możliwość sprawdzenia, jaką drogę już przebyła. Opcja udostępniona przez placówkę poczty w Inowrocław dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl. Użytkownicy mogą wprowadzić numer przesyłki otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania, by wyświetlić pełną historię zdarzeń.


Liczba wyświetleń: 277

Ostatnio przeglądane: 2024-06-13 12:23:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy