Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Inowrocław 1 Królowej Jadwigi 29


PNA placówki: 88-100
Miejscowość: Inowrocław
Ulica: Królowej Jadwigi 29
Gmina: Inowrocław
Powiat: inowrocławski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Potrzebujesz wysłać przesyłkę? Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Inowrocław. Sprawdź aktualne godziny otwarcia.

Placówka Poczty Polskiej Inowrocław

Poczta Polska posiada szeroką gamę usług na wyciągnięcie ręki. Każda placówka pocztowa oferuje między innymi wysyłanie nadanych listów wraz z doręczeniem paczek lub przesyłek.

Dodatkowe usługi Poczty Polskiej

Oprócz nadania i odebrania paczki, na miejscu można również np. opłacić bieżące rachunki. Godziny pracy placówki są dostosowane do potrzeb klientów, jednak w okresach świątecznych godziny te mogą ulec zmianom. Przed odwiedzeniem placówki pocztowej warto zatem sprawdzić, czy godziny otwarcia nie uległy zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Inowrocław

Poczta Polska w miejscowości Inowrocław daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Inowrocław za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 419

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 19:37:36

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy