Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Inowrocław 1 Aleje Mikołaja Kopernika 8A


PNA placówki: 88-103
Miejscowość: Inowrocław
Ulica: Aleje Mikołaja Kopernika 8A
Gmina: Inowrocław
Powiat: inowrocławski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Inowrocław. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Inowrocław wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Inowrocław daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Inowrocław

Poczta Polska Inowrocław jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Inowrocław godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Inowrocław w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Informacje niezbędne do nadania paczki

Nadając paczkę z pomocą Poczty Polskiej, klient powinien podać adres docelowy oraz adres nadawcy, wraz z kodami pocztowymi. Poczta Polska oferuję również usługę śledzenia paczek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłki w czasie rzeczywistym. System poczty gromadzi informacje gdzie aktualnie znajdują się paczki w drodze pomiędzy adresatem i odbiorcą.


Liczba wyświetleń: 113

Ostatnio przeglądane: 2023-06-01 18:26:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy