Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Jakubowice 40


PNA placówki: 27-530
Miejscowość: Jakubowice 40
Gmina: Ożarów
Powiat: opatowski
Województwo: świętokrzyskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Jakubowice. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Jakubowice

Poczta mieszcząca się w miejscowości Jakubowice daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Jakubowice jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Jakubowice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Jakubowice są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Jakubowice godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Jakubowice

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Jakubowice może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Jakubowice.


Liczba wyświetleń: 246

Ostatnio przeglądane: 2024-07-20 21:29:29

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy