Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Janów Lubelski Godziszów (Godziszów Trzeci) 123A/1


PNA placówki: 23-302
Miejscowość: Godziszów (Godziszów Trzeci) 123A/1
Gmina: Godziszów
Powiat: janowski
Województwo: lubelskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Godziszów (Godziszów Trzeci) oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Godziszów (Godziszów Trzeci).

Poczta Godziszów (Godziszów Trzeci) oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Godziszów (Godziszów Trzeci) oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Godziszów (Godziszów Trzeci) twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Godziszów (Godziszów Trzeci) oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Godziszów (Godziszów Trzeci) to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Godziszów (Godziszów Trzeci)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Godziszów (Godziszów Trzeci) są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Godziszów (Godziszów Trzeci), który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Godziszów (Godziszów Trzeci) mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Godziszów (Godziszów Trzeci) trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Godziszów (Godziszów Trzeci) jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 327

Ostatnio przeglądane: 2024-07-22 14:44:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy