Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Jarocin Poznański 1 os. Osiedle Konstytucji 3 Maja 31


PNA placówki: 63-200
Miejscowość: Jarocin
Ulica: os. Osiedle Konstytucji 3 Maja 31
Gmina: Jarocin
Powiat: jarociński
Województwo: wielkopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Jarocin | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Jarocin

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Jarocin oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Jarocin zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Jarocin godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Jarocin są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Jarocin jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek pocztowych Jarocin

Chcesz dowiedzieć się, gdzie jest Twoja paczka? Dzięki usługom Poczty Polskiej w mieście Jarocin jest to możliwe! Wystarczy wpisać posiadany numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, by poznać aktualną lokalizację paczki. Warto zwrócić uwagę na fakt, że użytkownicy mogą ustalić jedynie ostatni punkt pocztowy lub sortownię, w której pojawiła się paczka. Nie można śledzić trasy na bieżąco. Sprawa utrudnia się również w przypadku przesyłek zagranicznych. Gdy wpisanie numeru przewozowego nie zwróci oczekiwanego wyniku, konieczne będzie skorzystanie z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 391

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 05:22:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy