Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Jarosław Hetmana Jana Tarnowskiego 18A


PNA placówki: 37-503
Miejscowość: Jarosław
Ulica: Hetmana Jana Tarnowskiego 18A
Gmina: Jarosław
Powiat: jarosławski
Województwo: podkarpackie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Jarosław oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Jarosław.

Poczta Jarosław oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Jarosław oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Jarosław twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Jarosław oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Jarosław to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Jarosław

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Jarosław są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Jarosław, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Jarosław mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Jarosław

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Jarosław może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Jarosław.


Liczba wyświetleń: 287

Ostatnio przeglądane: 2024-05-22 17:51:15

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy