Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Jastarnia Hel Wiejska 55


PNA placówki: 84-150
Miejscowość: Hel
Ulica: Wiejska 55
Gmina: Hel
Powiat: pucki
Województwo: pomorskie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Hel i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska usługi na terenie miasta Hel

Możliwość wysłania paczek, listów, a także przesyłek pocztowych, jaką oferuje punkt poczty Hel jest niewątpliwie bardzo wygodną opcją dla wszystkich klientów. Sprawdź aktualne informacje o cenniku na stronie pocz-polska.info.pl

Poczta Polska Hel godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Hel są zazwyczaj niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w podobnym czasie od poniedziałku do piątku, umożliwiając klientom realizację swoich potrzeb w dogodnym dla nich czasie. Natomiast w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Hel mogą ulec zmianie. Warto więc sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą na poczcie w mieście Hel. W niektórych przypadkach Poczta Polska Hel może być zamknięta w soboty, zwłaszcza w okresie świątecznym. W takim przypadku warto skontaktować się z placówką telefonicznie lub sprawdzić informacje na stronie internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Hel

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Hel. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Poczta Polska sprawdź swoją paczkę

Każda z nadanych paczek ma możliwość sprawdzenia, jaką drogę już przebyła. Opcja udostępniona przez placówkę poczty w Hel dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl. Użytkownicy mogą wprowadzić numer przesyłki otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania, by wyświetlić pełną historię zdarzeń.


Liczba wyświetleń: 320

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 18:44:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy