Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Jastkowice Armii Krajowej 20A


PNA placówki: 37-403
Miejscowość: Jastkowice
Ulica: Armii Krajowej 20A
Gmina: Pysznica
Powiat: stalowowolski
Województwo: podkarpackie

Potrzebujesz wysłać przesyłkę? Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Jastkowice. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Poczta Polska Jastkowice – świadczone usługi

Placówka poczty świadczy dla klientów usługi takie jak wysyłka listów, paczek oraz przesyłek. Zapewnia również jak najszybsze doręczenie korespondencji do odbiorcy. Poczta Polska Jastkowice świadczy szeroki zakres usług związanych z pocztą, które są dostosowane do potrzeb klientów. W placówce można nadawać i odbierać listy, paczki oraz przesyłki kurierskie. Poczta Polska gwarantuje szybkie i bezpieczne doręczenie korespondencji do adresata, niezależnie od tego, czy mieszka on w Polsce, czy za granicą.

Poczta Polska Jastkowice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Jastkowice są przygotowane tak, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w dogodnym dla siebie momencie. W tygodniu godziny otwarcia Poczty Polskiej Jastkowice są takie same i na tyle długie, że każdy z pewnością zdąży załatwić wszystkie potrzebne sprawy. Warto jednak pamiętać, że w soboty oraz w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia, dlatego też zaleca się weryfikację informacji dotyczących harmonogramu pracy z obsługą klienta Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Jastkowice – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Jastkowice umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Jastkowice paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Jastkowice.


Liczba wyświetleń: 306

Ostatnio przeglądane: 2024-07-21 11:56:50

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy