Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Jastków Panieńszczyzna al. Warszawska 51B


PNA placówki: 21-002
Miejscowość: Panieńszczyzna
Ulica: al. Warszawska 51B
Gmina: Jastków
Powiat: lubelski
Województwo: lubelskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Panieńszczyzna oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Panieńszczyzna.

Poczta Panieńszczyzna oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Panieńszczyzna oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Panieńszczyzna twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Panieńszczyzna oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Panieńszczyzna to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Panieńszczyzna

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Panieńszczyzna są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Panieńszczyzna, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Panieńszczyzna mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Poczta Polska Panieńszczyzna kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Panieńszczyzna ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Panieńszczyzna. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 305

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 08:02:38

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy