Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Jastrzębie-Zdrój Cieszyńska 116A


PNA placówki: 44-335
Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
Ulica: Cieszyńska 116A
Gmina: Jastrzębie-Zdrój
Powiat: Jastrzębie-Zdrój
Województwo: śląskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Jastrzębie-Zdrój? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Jastrzębie-Zdrój

Placówka Poczty Jastrzębie-Zdrój oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Jastrzębie-Zdrój w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Jastrzębie-Zdrój to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Jastrzębie-Zdrój to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Jastrzębie-Zdrój

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Jastrzębie-Zdrój są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Jastrzębie-Zdrój mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak wysłać paczkę Poczty Polskiej?

Jedną z najpopularniejszych metod nadawania przesyłek jest zrobienie tego w sposób tradycyjny w wybranej placówce Poczty Polskiej [miasto]. Wystarczy przygotować dokładny adres odbiorcy i uzupełnić dane na otrzymanej w okienku etykiecie. Po jej przyklejeniu należy już tylko wnieść konieczne opłaty.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Jastrzębie-Zdrój

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Jastrzębie-Zdrój daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 979

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 15:20:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy