Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Jastrzębie-Zdrój Komuny Paryskiej 14


PNA placówki: 44-335
Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
Ulica: Komuny Paryskiej 14
Gmina: Jastrzębie-Zdrój
Powiat: Jastrzębie-Zdrój
Województwo: śląskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Jastrzębie-Zdrój? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Jastrzębie-Zdrój

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Jastrzębie-Zdrój to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Jastrzębie-Zdrój godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Jastrzębie-Zdrój są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Jastrzębie-Zdrój działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Jastrzębie-Zdrój zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Jastrzębie-Zdrój

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Jastrzębie-Zdrój specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Jastrzębie-Zdrój

Poczta Polska w miejscowości Jastrzębie-Zdrój daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Jastrzębie-Zdrój za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 409

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 16:05:21

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy