Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Jastrzębie-Zdrój 11 Listopada 2


PNA placówki: 44-335
Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
Ulica: 11 Listopada 2
Gmina: Jastrzębie-Zdrój
Powiat: Jastrzębie-Zdrój
Województwo: śląskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Jastrzębie-Zdrój? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Jastrzębie-Zdrój wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Jastrzębie-Zdrój doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Jastrzębie-Zdrój godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Jastrzębie-Zdrój są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Jastrzębie-Zdrój, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

Monitorowanie paczek Poczta Polska Jastrzębiu-Zdroju

Poczta Polska Jastrzębiu-Zdroju umożliwia śledzenie nadanej przesyłki. Chcąc sprawdzić aktualne miejsce pobytu paczki należy skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. Warto dodać, że uzyskanie informacji na temat położenia przesyłki jest nieskomplikowane. Placówka, jaką jest Poczta Polska Jastrzębie-Zdrój na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące dostarczonych i wysłanych przesyłek. Z tego względu klienci Poczty Polskiej mogą uzyskać dostęp do informacji całodobowo online.


Liczba wyświetleń: 434

Ostatnio przeglądane: 2024-06-13 09:33:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy