Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Jawor 1 Stanisława Moniuszki 10


PNA placówki: 59-401
Miejscowość: Jawor
Ulica: Stanisława Moniuszki 10
Gmina: Jawor
Powiat: jaworski
Województwo: dolnośląskie

Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi daje mu Urząd Pocztowy w Jawor w powiecie jaworski. Wpadnij na stronę już dziś i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Poczta Polska Jawor wszystkie oferowane usługi

Oddział poczty Jawor oferuje usługi doręczycielskie listów, paczek, a także przesyłek. Wszystkie niezbędne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Jawor

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Jawor są dostosowane do potrzeb mieszkańców i uwzględniają lokalne warunki. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach porannych i popołudniowych, a także w soboty, chociaż w niektórych miejscach może być otwarta również w niedziele. Często godziny otwarcia Poczty Polskiej Jawor są wydłużone w okresie przedświątecznym lub w innych szczególnych okolicznościach. Aby sprawdzić dokładne godziny otwarcia Poczty Polskiej Jawor, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką pocztową lub zajrzeć na stronę internetową Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Informacje niezbędne do nadania paczki

Nadając paczkę z pomocą Poczty Polskiej, klient powinien podać adres docelowy oraz adres nadawcy, wraz z kodami pocztowymi. Poczta Polska oferuję również usługę śledzenia paczek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłki w czasie rzeczywistym. System poczty gromadzi informacje gdzie aktualnie znajdują się paczki w drodze pomiędzy adresatem i odbiorcą.


Liczba wyświetleń: 314

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 02:58:51

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy