Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Jawor 1 Paszowice 260


PNA placówki: 59-411
Miejscowość: Paszowice 260
Gmina: Paszowice
Powiat: jaworski
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Paszowice. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Paszowice usługi

W budynku poczty Paszowice możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Paszowice zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Paszowice, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Paszowice obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Paszowice godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Paszowice możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Paszowice są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Paszowice trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska Paszowice

Poczta Polska Paszowice umożliwia śledzenie nadanej przesyłki. Chcąc sprawdzić aktualne miejsce pobytu paczki należy skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. Warto dodać, że uzyskanie informacji na temat położenia przesyłki jest nieskomplikowane. Placówka, jaką jest Poczta Polska Paszowice na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące dostarczonych i wysłanych przesyłek. Z tego względu klienci Poczty Polskiej mogą uzyskać dostęp do informacji całodobowo online.


Liczba wyświetleń: 570

Ostatnio przeglądane: 2024-06-15 05:36:24

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy