Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Jaworzno ks. Andrzeja Mroczka 152


PNA placówki: 43-606
Miejscowość: Jaworzno
Ulica: ks. Andrzeja Mroczka 152
Gmina: Jaworzno
Powiat: Jaworzno
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Jaworzno - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia.

Poczta Polska Jaworzno

Placówka pocztowa Jaworzno oferuję wiele usług pocztowych. Między innymi w ofercie można znaleźć wysyłkę i doręczanie listów, przesyłek lub paczek. Z usług można korzystać w godzinach otwarcia placówek.

Godziny pracy poczty polskiej

Placówka poczty polskiej w mieście [miasto] pracuje w godzinach dostosowanych do potrzeb mieszkańców. Dzięki temu możliwe jest załatwienie spraw w oddziale w dogodnym dla siebie czasie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki pocztowej poniżej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Jaworzno powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Poczta Polska Jaworzno monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Jaworzno daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Jaworzno podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 310

Ostatnio przeglądane: 2024-06-21 00:05:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy