Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Jedlnia-Letnisko Radomska 43


PNA placówki: 26-630
Miejscowość: Jedlnia-Letnisko
Ulica: Radomska 43
Gmina: Jedlnia-Letnisko
Powiat: radomski
Województwo: mazowieckie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Jedlnia-Letnisko oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Jedlnia-Letnisko.

Poczta Jedlnia-Letnisko oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Jedlnia-Letnisko oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Jedlnia-Letnisko twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Jedlnia-Letnisko oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Jedlnia-Letnisko to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Jedlnia-Letnisko

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Jedlnia-Letnisko są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Jedlnia-Letnisko, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Jedlnia-Letnisko mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Jedlnia-Letnisko

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Jedlnia-Letnisko specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Kontrola przebytej drogi – poczta Jedlnia-Letnisko

Poczta w mieście Jedlnia-Letnisko udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Jedlnia-Letnisko, możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 265

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:40:30

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy